Шановні співвласники багатоквартирних будинків!

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні-послуги» в будинках, у яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, просимо співвласників багатоквартирного будинку до 01 березня 2019 року:

1. Провести опитування щодо створення ініціативної групи для залучення управителя або самостійного управління будинком (для цього необхідно зібрати трьох власників квартир або нежилих приміщень).
  2. Визначити управителя житлового будинку.

Якщо мешканці не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок.

За роз’ясненнями чи додатковою інформацією можна звертатися до відділу майна комунальної власності виконавчого комітету Вараської міської ради.