Запрошують до співпраці зацікавлених осіб

Для посилення уваги до повсякденних потреб громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, поліпшення їх медичного, соціально-побутового обслуговування та з метою створення справедливих та конкурентних умов запрошуємо до співпраці зацікавлених осіб, які мають досвід здійснення послуг зубопротезування та відпуску ліків громадянам.

При відборі учасників буде враховане місцезнаходження юридичної особи, аявність ліцензії на виробництво лікарських засобів, роздрібну торгівлю лікарськими засобами, наявність ліцензії комітету з контролю за наркотиками на виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, реалізацію (відпуск) знищення, використання наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів, матеріально – технічна база аптечного закладу, досвід роботи фармацевтів, наявність матеріально-технічної бази медичного закладу, кваліфікованого персоналу та тривалість досвіду із зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів, кераміки, металокераміки, цільнолитих, металопластмаси, нітрит-титанового покриття, бюгельного протезування, імплантатів).

Дані медичні заклади повинні мати відповідні ліцензії та досвід роботи з соціально вразливими верствами населення.

За детальною консультацією звертатись тел.: 2-11-21, 2-21-25 та за адресою: м-н Незалежності, 1, каб.112.