Чорнобиль- наш вічний спомин та біль....

День 26 квітня 1986 року навічно вкарбувався в історію України символом чорної біди і гіркого болю. Забути його, як і викреслити із людської пам'яті неможливо. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства і залишається важкою спадщиною для майбутніх поколінь.

Продовжити

До уваги громадян міста!

На виконання планових заходів регіональної координаційної групи АТЦ при Управлінні СБ України в Рівненській області на 2018 рік прийнято рішення про проведення 21-26 квітня поточного року тактико-спеціального навчання за темою: “Організація взаємодії сил та засобів різної відомчої належності, що залучаються до проведення антитерористичної/контрдиверсійної операції з пошуку та знешкодження ДРГ в оточенні РАЕС та по припиненню терористичного акту на особливо важливому об'єкті електроенергетики - ВП «Рівненська АЕС».

Продовжити

Звіт про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради у I кварталі 2018 року

Спостережна комісія при виконавчому комітеті Вараської міської ради створена та діє у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами).

Продовжити

Запроваджено програму придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

З метою розвитку соціальних послуг в територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом з 2018 року запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та створення служб перевезень для таких категорій осіб. На ці цілі Державному бюджеті України на 2018 рік передбачено кошти у сумі 30 млн гривень.

Продовжити

Про проведення антитерористичних навчань на Рівненській АЕС

У відповідності до «Графіку проведення у 2018 році спільних з Нацгвардією України і СБ України тренувань та навчань з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії та антитерористичної захищеності АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» (№555/09 – 35 від 20.10.2016р.), погодженого з СБ України, Національною гвардією України та затвердженого президентом ДП «НАЕК «Енергоатом», з 21.04.2018 року по 27.04.2018 року за спеціально розробленим планом–сценарієм та відповідним алгоритмом на Рівненській АЕС будуть проведені спільні тактико спеціальні навчання за темою: «Відпрацювання готовності учасників об’єктового плану взаємодії РАЕС у разі вчинення диверсії до спільних дій при виникненні на об’єкті кризової ситуації, викликаної протиправними діями зовнішніх та внутрішніх правопорушників».

Продовжити

Повідомлення про реєстрацію колективних договорів

Упродовж січня - березня 2018 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради здійснено повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств :

Продовжити

Шановні підприємці, споживачі теплової енергії, гарячої та питної води!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про опалювальний сезон 2018-2019 р.р.

Шановні підприємці, споживачі теплової енергії, гарячої та питної води!

Кузнецовське міське комунальне підприємство повідомляє Вас, що у зв’язку з введенням в дію 02.08.2017 р. Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» вимагається в термін до 02.08.2018 року провести оснащення вузлами комерційного обліку теплової енергії, гарячої та питної води.   

Продовжити