«Квітковий рай» Ольги Нечаєвої

23 серпня у міському центрі дозвілля відбулася презентація персональної виставки заслуженого майстра народної творчості України Ольги Нечаєвої, присвячена 25–й річниці незалежності України.

 

Надзвичайно талановита майстриня відроджує один з найдавніших видів декоративно-ужиткового мистецтва - унікальну рідкісну техніку плетіння вузликами. Квіти: фіалки, маки, ромашки, соняшники, едельвейси, проліски, чорнобривці, конвалії, – виготовлені в натуральну величину з тисяч вузликів, настільки схожі на справжні, що здалеку й не відрізниш і тільки коли береш їх до рук, розумієш, що ця краса створена із цупких різнобарвних ниток. Про те ж, скільки у них вкладено душі та праці, знає тільки сама майстриня.

«Мистецтву макраме я навчилася від мами ще в ранньому віці. Свої перші прості вузлики згодом удосконалювала, поступово віднаходила свій стиль та свою манеру виконання. Робіт своїх я не продаю, бо усі вони плоди моєї фантазії і майстерності та створені, аби дарувати людям гарний настрій. Кожна моя робота – наче моя дитина,  адже навіть найменшу пелюстку я творю з благодатною позитивною енергією, любов’ю до природи та усього оточуючого", –розповіла присутнім Ольга Нечаєва.

 

Пропонуємо переглянути фоторепортаж з відкриття виставки виробів Ольги Нечаєвої:

 

 

Усе тепло свого серця віддає майстриня  квітам, у яких потопає нині виставкова зала міського центру дозвілля. Тож усіх поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва запрошуємо особисто відвідати унікальну виставку Ольги Нечаєвої, яка діятиме до 17 вересня 2016 року (вхід – 5 гривень).