Школи Вараша до понеділка на карантині

У школах Вараша до понеділка, 19 лютого, тимчасово призупинять навчально-виховний процес. Таке рішення прийняли сьогодні члени комісії з питань ТЕБ та НС під час позачергового засідання.

 

Олена Миколаївна Корень, начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, повідомила, що відповідно до їхнього моніторингу кількість відсутніх по хворобі дітей збільшується кожного дня і внесла пропозицію про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у навчальних, навчально-виховних комплексах та позашкільних закладах міста Вараш.

І хоча медики міста зазначають, що до перевищення епідпорогу місто ще навіть не наближається й кількість звернень хворих до поліклініки є незначною, обговоривши дане питання, члени комісії прийняли рішення призупинити навчально-виховний процес у Вараші на три дні: 14-16 лютого. Також в місті буде обмежено проведення масових заходів та роботу позашкільних закладів.

Дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичайному режимі. Навчання в школах Вараша відновиться у понеділок, 19 лютого 2018 року.