Начальника відділу культури та туризму звільнено

Міським головою Сергієм Анощенком видано розпорядження про звільнення Савонік Оксани Ярославівни з посади начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.

Оксану Савонік звільнено з займаної посади у зв'язку з невиконанням розпорядження міського голови від 21.12.2017 №309-ос "Про надання письмових роз'яснень", розпорядження міського голови від 09.01.2018 №5-ос "Про надання письмових роз'яснень, відповідно дщо пункту 3 статті 40, статтей 47, 116 Кодексу законів про працю України, статті 22 Закону України "Про відпустки", враховуючи розпорядження міського голови від 21.12.2017 №307-ос "Про застосування заходу дисциплінарного стягнення" та керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Обов'язки начальника відділу культури та туризму тимчасово виконує Шевчук Тетяна Анатоліївна.

Незабаром буде оголошено конкурс на вакантну посаду начальника відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради.