Перевірили якість питної води в освітніх закладах міста

Міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» провів лабораторні дослідження питної води у школах та садках Вараша, які були здійснені з метою моніторингу готовності дитячих та підліткових закладів освіти міста до початку нового 2017/2018 навчального року.

За інформацією міського відділу лабораторних досліджень, у всіх освітніх закладах міста, окрім ДНЗ №4, питна вода відповідає санітарним нормам. Як зазначила начальник управління освіти Олена Корень, таку ситуацію міг спричинити як тривалий застій води в трубах, так і неякісний ремонт сантехнічного обладнання: «В ситуації, яка склалася у ДНЗ №4, причина поганих результатів досліджень ще не виявлена. Влітку дітей в садках майже немає і вода не циркулює по системі. Коли воду спускають - все стає добре. Окрім того, більше місяця в цьому садочку приватний підприємець Сергій Присяжнюк проводив сантехнічні роботи з заміни труб. Якість виконання цих робіт буде перевірено».

Наразі ДНЗ №4 не працює, дітей перевели до інших навчальних закладів. Повторні дослідження питної води буде проведено у середу, 6 вересня.