Місто попрощалося із Юрієм Галушко

9 липня у Палаці культури ВП РАЕС відбулася громадська панахида за померлим учасником АТО, старшим лейтенантом Галушко Юрієм Петровичем.

Юрій Петрович народився 28 червня 1955 року у с.Стовпець Дубенського району Рівненської області.  Після закінчення Кам’янець-Подільського військового училища та Українського інституту інженерів водного господарства переїхав до нашого міста, де до 2000 року працював в управлінні будівництва Рівненської АЕС.

Юрій Галушко брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, був активним учасником Майдану, у 2014 році призваний по мобілізації до лав Збройних сил України. У складі своєї військової частини брав участь у бойових діях під Дебальцево та біля Донецького аеропорту.

В останню путь померлого бійця прийшли провести численні мешканці міста, рідні, друзі, знайомі. На похороні були присутні міський голова Сергій Анощенко, заступник міського голови Анатолій Кречик, керуючий справами Борис Бірук,  бойові побратими, представники ветеранської Спілки учасників АТО та захисників Вітчизни, волонтери і небайдужі до чужого горя люди.

Поховали Юрія Галушка на міському цвинтарі поруч із могилами Сергія Тарасюка та Максима Турика.

Герої не вмирають! Вічная пам’ять Герою!