Похід Тріщава - 2018

Наступила осінь і настав час традиційного походу «Тріщава». Бабине літо подарувало чудову теплу погоду на вихідних, тому вкотре група дітей вирушила до урочища.

Продовжити

Привітання секретаря Вараської міської ради - тзп міського голови Олександра Мензула з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, 76-ї річниці створення УПА, свята Покрови Пресвятої Богородиці

Шановні захисники, волонтери, містяни!

Щиро вітаю всіх із Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Віднедавна цей великий день набув нове значення в новій Україні. І сьогодні ми змушені констатувати, що наша незалежність омита кров’ю та потом захисників Вітчизни.

Продовжити

Дарунок осені – це теплі вихідні

5 – 7 жовтня після холодних дощів та морозних ночей осінь подарувала  просто чудові вихідні. Ми вирушили в досить складну мандрівку на Березнівщину – адже шлях нам довелося долати переповненим громадським транспортом з кількома пересадками. Але похід видається легшим, коли знаєш, що десь там тебе уже чекають добрі люди. Так сталось і цього разу – у історичному селі Губків нас зустрів давній знайомий пластунів Богдан Воловодик, місцевий активіст і просто хороший чоловік. Ми розмістились у імпровізованому сільському готелі «У діда Федора», розпалили піч, нагріли хатину та й повкладались на ніч.

Відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України

4 жовтня 2018 року о17.30 годиніу великій залі виконавчого комітету Вараської міської ради відбулися урочисті проводи до осіннього призову юнаків міста Вараш на службу до лав Збройних Сил України.

Свято осені

21-23 вересня поблизу села Шпанів Рівненського району відбулося закриття таборового сезону для пластунів Рівненщини. Протягом трьох днів учасники підсумували знання та навички, здобуті за час наметового таборування цьогоріч.

В гостях у рятувальників

Відповідно до Указу Президента України щороку в Україні 17 вересня відзначається професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань цивільного захисту – День рятівника. Ця дата обрана не випадково, адже саме 17 вересня православні християни відзначають свято ікони Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка захищає домівки людей від пожеж, а також опікується долею рятувальників.

Здоровий шлях разом!

15 вересня з нагоди святкування Дня міста традиційно відбувся відкритий міський пробіг та змагання з баскетболу. Метою і завданням яких є широке залучення населення, працівників трудових колективів, учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда легкої атлетики та здорового способу життя.