Призначено керівника комунального підприємства Вараської міської ради «Центр первинної медичної допомоги»

16 серпня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради відбулася зустріч тзп міського голови І.Шумри з керівництвом та медичним персоналом терапевтичного та педіатричного відділень поліклінічного розділу ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» міста Вараш.

Продовжити

Вирішували кризові питання комунальних підприємств міста

З метою вирішення ситуації, яка на сьогоднішній день склалася в комунальній сфері міста 16 серпня в сесійній залі виконавчого комітету Вараської міської ради відбувся круглий стіл за участю ініціативної групи щодо сприяння вирішенню кризових питань комунальних підприємств міста, тзп міського голови І.Шумри, членів виконавчого комітету, депутатів міської ради, керівництва комунальних підприємств міста та представників територіальної громади міста Вараш.

Продовжити

Чергове засідання виконавчого комітету не відбулося

16 серпня було заплановане чергове засідання виконавчого комітету Вараської міської ради. На порядок денний були винесені актуальні питання, які потребують невідкладного вирішення та є вкрай важливими для громади міста Вараш. Серед найголовніших питань: про затвердження лімітів споживання теплової і електричної енергії, води бюджетними установами, що фінансуються із міського бюджету на 2018 рік; про забезпечення заходів мобілізаційної підготовки на території міста Вараш; про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Вараської міської ради; житлові питання, захисту прав дітей, питання галузі освіти та інші.

Вітаємо Грушевого Єгора з бронзою у Міжнародній олімпіаді з географії

Міжнародна учнівська олімпіада з географії проходила цьогоріч у таїландському місті Канчанабурі із 7 по 18 серпня 2018 року. Українську команду представляли чотири кращі знавці географії. До складу даної команди увійшов учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Грушевий Єгор. За підсумками Міжнародної олімпіади Єгор Грушевий виборов бронзову медаль.

Проведено День депутата

Для ознайомлення депутатів із питаннями, які плануються розглянути на пленарному засіданні, 15 серпня проведено День депутата.

Продовжити

Депутати обговорили питання створення та функціонування «первинки»

14 серпня 2018 року у малій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я та спорту.

Ярмаркували у Вараші

13 серпня 2018 року, за ініціативи Вараської міської філії Рівненського ОЦЗ для місцевої філії магазину ТОВ «АТБ-Маркет» відбувся міні-ярмарок вакансій, на який завітали 25 осіб, які шукають роботу або бажають її змінити.

Продовжити

© 2016 Вараська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання на офіційний сайт
(для інтернет-видань - гіперпосилання).
Контактні дані:
34400, Рівненська область, м. Вараш,