«В єдності з природою»

Саме під такою назвою у комунальному закладі «Вараський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко пройшла спільна акція працівників, «особливої» молоді і їх батьків, в ході якої всі присутні долучилися до прибирання, благоустрою території закладу та прилеглої території.

Продовжити

Ольга Плаксіна - срібна призерка Чемпіонату України з баскетболу (ВЮБЛ) серед дівчат 2004 року народження

16 квітня, в Одесі завершився чемпіонат Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2004 року народження сезону 2017/2018. Чотири команди, які за підсумками регулярного чемпіонату посіли 1-4 місця, боролися за золото Чемпіонату України у цій віковій категорії - ОСДЮСШОР Рівне, СДЮСШОР ім. Літвака Одеса, ДЮСШ Бердянськ та збірна Києва "Багіра".

Продовжити

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

12 квітня 2018 року о 15 годині 15 хвилин, під головуванням Кречика Анатолія Івановича, голови комісії, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вараської міської ради.

Поспілкувалися з кінологами

12 квітня 2018 року в читальному залі Вараської міської публічної бібліотеки фахівцем із соціальної роботи Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена акція до Всесвітнього дня здоров’я, який міжнародне співтовариствовідзначає 7 квітня. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, що з'явившись в 1948 році, об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Продовжити

У Вараші змагалися юні та обдаровані

10, 11 і 12 квітня, у ЗОШ №2 збиралися здібні і допитливі четвертокласники усіх ЗОШ та НВК міста. Адже тут відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  проводився міський етап учнівської олімпіади «Юне обдарування». Цей конкурс вже вдесяте проходить серед учнів 4-х класів з таких базових дисциплін, як українська мова, математика та природознавство.

Продовжити

На розгляді комісії – нові тарифи

11 квітня 2018 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань комунального майна, житлової політики, інфраструктури та енергозбереження Вараської міської ради.

Вулична торгівля в місті

Відділ муніципальної поліції повідомляє, що з метою виявлення вуличної торгівлі за період з 10.04.2018  по 13.04.2018 року було здійснено 2 рейди  та видано 4 приписи на її усунення. Постійно проводиться обстеження території м.Вараш з метою виявлення, попередження та запобігання розвитку несанкціонованої торгівлі.