Вараські рятувальники спільно з вогнеборцями з охорони «Рівненської АЕС» провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

23 квітня на території навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школаI ступеня» № 10 Вараської міської ради Рівненської області працівники Вараського міського сектору, 12-ї державної пожежно-рятувальної частиниспільно з рятувальниками 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів Рівненської АЕС Головного управління ДСНС України у Рівненській області провелигромадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». До проведення акції долучилися керівництво та колектив навчального закладу.

Творчі таланти Вараша

23 квітня у Вараській дитячій музичній школі відбувся концерт під назвою "Браво, переможці!".  Участь у заході взяли талановиті учні школи, які в цьому році примножили славу міста Вараш - лауреати, призери й переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів:

Продовжити

Команда ЗОШ №1 – переможці міського етапу фестивалю «Козацький гарт 2019»

З метою формування здорового способу життя, зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу 22 квітня 2019 року на базі Вараської ЗОШ №3 відбувся міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2019».