У Вараші вшанують учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, у день свята Стрітення Господнього, запрошуємо містян та гостей міста долучитись до пам’ятних заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану:

15.30 год. - на майдані Незалежності відбудеться збір учасників бойових дій на території інших держав, членів їх сімей, учасників АТО, громадськості міста.

16.00 год. - урочиста хода учасників заходу з майдану Незалежності до «Алеї афганців».

16.15 - 17.00 год. - мітинг з покладанням квітів до пам’ятного знаку на «Алеї афганців», панахида.

17.30 год. - в Палаці культури ім. Лесі Українки відбудуться урочистості за участю воїнів-інтернаціоналістів, воїнів-«афганців», учасників АТО, вокально-інструментальної групи «Пам'ять», громадськості.

О 19.00 год. - «Стіл пам’яті».