Виконавцем послуг визначено КП «Житлокомунсервіс»

18 листопада 2016 виконавчий комітет Кузнецовської міської ради одноголосно прийняв два важливих «комунальних» рішення: «Про визначення виконавця послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради з 01.12.2016 року».

Відповідно до прийнятих рішень, виконавцем послуги визначено комунальне підприємство «Житлокомунсервіс», яке з 1 грудня буде укладати зі споживачами договори про надання послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій. Разом з тим, міський голова наголосив на тому, що після прийняття вищезазначених рішень тарифи не зміняться.

«Прошу усіх мешканців міста з розумінням віднестись до ситуації та з 1 грудня укласти договір з КП «Житлокомунсервіс», – зазначив міський голова Сергій Анощенко. – «Житлокомунсеріс» – міське комунальне підприємство, тож його стала робота забезпечить не лише стабільну виплату заробітної плати працівникам, а й чисте, охайне місто для усіх мешканців».

В свою чергу, директор КМКП Ігор Семенюк наголосив на тому, що оскільки в очолюваного ним комунального підприємства арештовано всі рахунки, надавати якісні послуги населенню комунальники просто не в змозі: «Відповідно до прийнятого виконкомом рішення, КМКП більше не є надавачем послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій. Тож звертаюсь до всіх мешканців міста з проханням з 1 грудня 2016 року укласти договори з КП «Житлокомунсервіс». Договори, укладені споживачами з КМКП, з 1 грудня автоматично стануть не дійсними. Особливо важливо вчасно переукласти договори тим мешканцям, які отримують субсидії від держави на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Адже не маючи такого договору, ви не зможете отримати субсидію».

Директор КП «Житлокомунсервіс» Сергій Мушик розповів, що наразі вже проведено величезну роботу спільно з працівниками КМКП, які з 1 грудня будуть працювати в «Житлокомунсервісі»: «Хочу запевнити, що комунальне підприємство «Житлокомунсервіс» готове взяти на себе величезну відповідальність та забезпечити мешканцям міста можливість й надалі отримувати якісні комунальні послуги. Рахунки в нашого підприємства відкриті, роботу вже організовано, тож впевнений, що затримок із виплатою заробітної плати на підприємстві не буде».

Аби укласти договір з КП «Житлокомунсервіс» мешканцям міста необхідно звернутися в ЖЕД №1 або ЖЕД №4.

Контактні телефони для довідок: 2-11-11, 3-89-55 (ЖЕД №1), 0673628492, 0673611216 (ЖЕД №4).

Детальніше у відео: