На засіданні виконкому розглянули 29 питань

18 листопада 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Анощенка. У порядку денному значилося 29 питань, присутніми на засіданні були 7 членів виконавчого комітету: Сергій Анощенко, Ірина Шумра, Ніна Зубрецька, Віктор Міцюк, Ігор Саворона, Орест Когут та Геннадій Дерев'янчук.

 

Перед тим, як розпочати роботу виконавчого комітету, міський голова поінформував присутніх про заборгованість, яка виникла у КМКП перед «Рівнеобленерго». Як розповів очільник міста, через заборгованість держави перед КМКП та арешт рахунків міське комунальне підприємство не має можливості вчасно розраховуватися за спожиту електроенергію.

Детальніше у відео:

Розпочали роботу засідання із заслуховування інформації директора Кузнецовського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Пашко про роботу МЦСССДМ із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олег Андрощук проінформував членів виконкому про організацію роботи з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформацію про виконання бюджету міста за січень-вересень 2016 року доповіла присутнім начальник фінансового управління Валентина Тацюк.

«Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Кузнецовської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік» розповіла  Руслана Ляскун, начальник відділу економіки. Наступними рішеннями члени виконкому встановили режим роботи магазину «WATSONS», затвердили містобудівну документацію «Детальний план території в районі вул.Лугова та Колгоспна в м.Кузнецовськ Рівненської обл.», висунули кандидатуру багатодітної матері Олени Тимощук на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 24.12.2015 №258 «Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» та погодили мешканцям міста приватизацію 28 квартир та 23 кімнат у гуртожитках.

Одноголосно членами виконкому були прийняті «комунальні» рішення: «Про визначення виконавця послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» та «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаються комунальним підприємством «Житлокомунсервіс» Кузнецовської міської ради з 01.12.2016 року». Відповідно до цих рішень, виконавцем послуги з утримання будинків і споруд та  прибудинкових територій визначено комунальне підприємство «Житлокомунсервіс», яке з 1 грудня буде укладати зі споживачами договори про надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Разом з тим, міський голова наголосив на тому, що після прийняття рішення про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться КП «Житлокомунсервіс» з 01.12.2016 року тарифи не зміняться.

Проекти рішень «Про надання житлової кімнати для проживання сім’ї» та «Про виключення квартири із числа службових», автором яких виступив член виконавчого комітету Ігор Саворона, виявилися чи не найбільш обговорюваними цього дня. Незадоволений «пакетним» порядком підготовки проектів рішень щодо виділення житла мешканцям міста, Ігор Саворона взявся виконувати цю роботу самотужки. Щоправда, підготував лише два проекти рішень, які стосуються виділення житла працівникам ВП «РАЕС». Інші мешканці міста, які очікують від виконавчого комітету вирішення своїх житлових питань, але не працюють на ВП «РАЕС», опинилися поза його увагою, оскільки не зверталися до нього із проханням посприяти – пояснив присутнім Ігор Саворона. Разом з тим, на зауваження секретаря ради Ірини Шумри, чому Ігор Саворона не виявляє невдоволення, коли «пакетом» голосують за «житлові» питання адміністрація та профком ВП «Рівненська АЕС»,  член виконкому чіткої відповіді не надав.

Після підрахунку результатів голосування з'ясувалося, що  обидва проекти рішень не набрали потрібної для прийняття кількості голосів.

Детальніше у відео:

Завершили засідання розглядом блоку питань, що стосувалися захисту прав дітей. Загалом під час засідання члени виконкому розглянули 29 проектів рішень: 26 з них було прийнято, 3 – ні.

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ