Помер наш земляк, воїн АТО Турик Максим Васильович

Шановні мешканці міста!

08-10 липня 2016 року в Кузнецовську оголошено Днями жалоби в зв’язку зі смертю жителя міста, військовослужбовця Турика Максима Васильовича, який захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брав участь в антитерористичній операції.

Військовослужбовець 1981 року народження був призваний на військову службу під час часткової мобілізації Володимирецьким об’єднаним районним військовим комісаріатом 14 березня 2015 року.
     2 липня Максим Турик був госпіталізований у Харківський військовий госпіталь, де помер 7 липня. У нього залишилися матір та сестра.
     Під час Днів жалоби на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій міста будуть приспущені прапори. Також у ці дні будуть обмежені розважально-концертні заходи.
     Про точний час зустрічі, прощання та поховання воїна АТО буде повідомлено додатково. .

Кузнецовська міська рада та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття рідним і близьким померлого воїна, захисника Батьківщини.
     Допоможемо родині військовослужбовця матеріально.
     Контактна особа - Міцюк Віктор Васильович (097 169 94 35).