Екскурсія до зоопарку

19 травня 2017 року працівниками  служби у справах дітей виконавчого комітету Кузнецовської міської ради організовано та проведено екскурсію до  Рівненського зоопарку для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які  опинились в складних життєвих обставинах.

Навчальний рік добігає кінця

У 2016/2017 навчальному році у загальноосвітніх навчальних закладах Вараша навчалося 5 311 учнів. Із них: 449 випускників 9-х класів та 367 випускників 11-х класів. 9 учнів здобувають освіту екстерном (повну загальну середню освіту на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2).

Продовжити

Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО

Однією з необхідних умов успішної адаптації військовослужбовців, які повернулися із зони проведення АТО є відновлення власних ресурсів в умовах мирного життя. До них відносяться не лише фізичні чи матеріальні, але й психологічні, втрата яких є найменш відчутною для особи.

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Героїв

Дорогі учасники національно-визвольних змагань!

Шановні мешканці міста!

Прийміть  найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української  Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Пізнавальна екскурсія

18 травня, в Міжнародний день музеїв, учасники 8-ї науково-практичної конференції, що відбулася в м.Вараш, побували з екскурсією в  музеї ЗОШ №5.

Продовжити

Рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз'яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі міста

З метою профілактики пожеж, трагічних наслідків від них 19 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Вараської міської ради провели профілактичний рейд та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору по мікрорайону Будівельників, а також на майдані Незалежності.