Розпочав роботу новий сервіс електронних петицій

З метою врахування громадської думки при прийнятті управлінських рішень та задля налагодження ефективної взаємодії між міською владою та мешканцями нашого міста, між Кузнецовською міською радою (в особі міського голови Сергія Анощенка) та міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» було підписано Меморандум про співпрацю щодо запровадження нового сервісу електронних петицій.

Терміново потрібна допомога!

Пораненому декілька місяців тому в АТО 37-річному бійцю Віктору Дейнеці, мешканцю нашого міста, терміново потрібна допомога. Наразі він перебуває у тяжкому стані в реанімаційному відділенні ДЗ СМСЧ №3 МОЗ України.

Працювала комісія ТЕБ та НС

19 січня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста під головуванням начальника Кузнецовського МС ГУ ДСНС України у Рівненській області, заступника голови комісії Р.О.Мазурця.

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Днем Соборності України

Шановні мешканці міста!

22 січня увійшло в життя українців як вагоме національне свято – День Соборності України. 98 років тому було проголошено Акт злуки, що фактично об’єднав український народ і  землі – Схід та Захід, розділені історією та кордонами інших держав.

Продовжити

Вараш: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання серед населення міста

У зв’язку з великою кількістю пожеж, що виникли на території Рівненської області з початку 2017 року та з метою зменшення кількості пожеж, негативних наслідків від них, рятувальники продовжують проводити пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів області.

Подарунок від депутата

Завжди любили пісню, хоровий спів жителі Вараша. Напередодні Різдвяних свят хор ветеранів, який створений при раді ветеранів міста, отримав фінансову допомогу для придбання костюмів від благодійного фонду «Наш край» Василя Яніцького.