Вшанували пам’ять жертв війни

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це одна із найбільш сумних дат у нашій історії. Щороку ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з війни. Про тих, хто власною кров’ю відстоював перемогу. Про тих, хто прийняв на себе цей страшний удар в роки Другої світової війни і про тих, чиї життя були покалічені та зруйновані.

Продовжити

Звернення міського голови Сергія Анощенка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей день розпочалася найжахливіша війна, яка забрала життя близько десяти мільйонів наших співвітчизників.

З початку року на водоймах Рівненщини загинуло 11 людей

Лише невелика частинка літа минула, а разом з тим і розпочався сезон відпочинку на водоймах. Зважаючи на високу температуру повітря, люди масово вирушають на озера, річки, ставки. Та разом із відпочинком починають збільшувати сумну статистику загибелі на водних об'єктах. Так, з початку року кількість загиблих на Рівненщині сягає вже 11 осіб.