Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого в місті вшанували пам'ять тих, хто у 2013 році вийшов на Майдан відстоюючи права та свободи людини, і віддав своє життя  захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє України.

Привітання міського голови Сергія Анощенка з Міжнародним днем рідної мови

Шановні мешканці міста!

Українська мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

Продовжити

Інформація про харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах

Харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вараш з початку 2017 року здійснюється ТзОВ «Віртуоз ЛТД» відповідно до додаткової угоди №4 від 17.01. 2017 р. до договору  12-в від 05.02.2016 р. укладеної відповідно до ч.5  ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі».

Продовжити

Робоча нарада з питань охорони здоров’я

17 лютого 2017 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбулася робоча нарада з питань охорони здоров’я та надання медичної допомоги населенню міста під головуванням міського голови Сергія Анощенка.

Продовжити

Рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди та роз'яснювальні заходи серед громадян у житловому секторі міста

В умовах зимового пожежонебезпечного періоду до Служби порятунку «101» щодня надходять повідомлення про пожежі, основним причинами яких є: порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, теплогенеруючих агрегатів та установок, а також необережне поводження з вогнем.