День Незалежності у Вараші: патріотичні пісні, світлове барабанне шоу та «Арт-шабаш»

Міський голова Сергій Анощенко підписав розпорядження «Про підготовку та відзначення в місті 26-ї річниці незалежності України», яким затверджено відповідний План заходів та склад організаційного комітету.

Продовжити

Для перевезення школярів продали неякісний автобус

Талановиті та обдаровані вараські школярі з року в рік вражають своїми успішними виступами на різноманітних обласних та всеукраїнських олімпіадах. Аби зробити поїздки та екскурсії учнів та їхніх педагогів за межі міста більш зручними та комфортними, міська рада в квітні 2017 року прийняла рішення виділити управлінню освіти на закупівлю власного транспортного засобу 1 мільйон 500 тисяч гривень.

Продовжити

Знову мандрують вараські пластуни...

2–8 серпня 2017 року в Карпатах відбувся пластовий похід-експедиція «Чорногора - 2017». У заході взяли участь 12 чоловік – членів міської молодіжної громадської організації «Станиця Вараш Пласту – Національної скаутської організації України».

Продовжити

Міський голова долучиться до обговорення встановлення тарифів

ДП «НАЕК «Енергоатом»» оголосило про початок проведення відкритого обговорення з громадськістю стосовно встановлення тарифів на електричну, теплову енергію АЕС та схвалення інвестиційної програми АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом»» на 2018 рік.

Представники міської влади, КМКП та РАЕС сіли за стіл переговорів

Міська рада готова до укладення мирової угоди та реструктуризації боргів КМКП перед РАЕС. Але лише у тому разі, коли підприємство розробить ефективні шляхи виходу із існуючої ситуації, подальшого розвитку та фінансового оздоровлення підприємства. Про це йшлося 9 серпня, під час розширеної наради за участю міського голови Сергія Анощенка, директора КМКП Ігоря Семенюка, депутатів міської ради, працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, КМКП та представників кредитора – РАЕС.