«Георгій Косміаді: повернення в Україну»

26 березня 2017 року за ініціативи та підтримки відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради в мистецькій залі центру дозвілля відбулася презентація виставки робіт художника, архітектора, декоратора, педагога, всесвітньо відомого майстра темперних круговоротів, віртуоза колористичних монотипій - Георгія Косміаді.

Продовжити

Звернення міського голови Сергія Анощенка до представників церковних конфесій міста.

Шановні віряни, настоятелі церков та релігійних організацій!

В цей складний для нашої держави час, в рамках підтримання звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, уклінно звертаюся до Вас з проханням у неділю, 2 квітня 2017 року, разом зі всією країною провести спільні молитви за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.

Продовжити

У місті створюють перший мурал

За останні кілька років митці прикрасили вулиці українських міст десятками яскравих та масштабних малюнків на зовнішніх стінах будівель – муралів, які на думку одних являють собою справжні витвори мистецтва, на думку інших – містечковий арт. Отже, «мурали» – один з різновидів сучасного живопису, що належить стріт-арт художникам. Від звичайних графіті мурали відрізняє художній зміст і масштабність виконання.

Продовжити

Як захистити себе від кураторів смерті?

Психологи стверджують, що вік приблизно від 13 до 16 років - це дивовижний час, коли для людини не існує смерті. Вона просто не може її усвідомити, а тому і не відчуває цінності життя. Саме тому підлітки так легко стають жертвами подібних ігор, акцій, флешмобів і маніпуляцій. А ще тому, що в цьому віці набагато простіше піти за натовпом, ніж знайти в собі сміливість бути незалежним, відстоювати свою індивідуальність.

Звернення щодо проблем КМКП – на розгляді в Адміністрації Президента

Проблемна ситуація, яка склалася у КМКП через заблоковані рахунки, залишається на постійному контролі міського голови та депутатського корпусу. Міською владою направлено чимало звернень до вищих органів державної влади, постійно проводяться наради за участю міського голови, депутатів, фахівців виконавчого комітету та керівництва КМКП щодо вирішення та стабілізації ситуації, яка склалася на сьогоднішній день у житлово-комунальній сфері міста.

КМКП знову очолює Ігор Семенюк

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Анощенка, від 23 березня 2017 року директором Кузнецовського міського комунального підприємства призначено Ігоря Семенюка.