Вихованці підліткових клубів поринули у атмосферу творчості

З 8 жовтня у мистецькій залі центру дозвілля проходить виставка митців "Творчої Кузні", яка поєднує різноманітні види мистецтва, дарує яскраві емоції та надихає любити життя.

Продовжити

Мистецтво і творчість не знають меж

Мистецтво і творчість не знають фізичних чи розумових меж. Над цим нечасто замислюються пересічні українці. Та для людей з обмеженими можливостями це є та сфера, де вони проявляють особисте бачення світу, розвивають свої здібності.

Продовжити

Юні художники

Художник малює картину

Рожевими фарбами мрій,

Й велика прозора краплина

Блищить у гущавині вій.

Ось місячна дивна стежина

Веде до країни зірок,

Що кожна щаслива людина

Зробить туди прагнула крок.

Продовжити

Рятувальники провели зустріч із старшокласниками міської гімназії

Незабаром у всіх загальноосвітніх закладах міста розпочнуться осінні канікули. Діти матимуть змогу трішечки відпочити від навчального процесу, набратися сил перед початком нової навчальної чверті. Аби відпочинок для дітей став приємним, а головне – безпечним, працівники Служби порятунку Рівненщини продовжують відвідувати освітні заклади, щоб роз’яснити школярам основні правила безпеки життєдіяльності.

Продовжити

Працювала комісія ТЕБ та НС

Сьогодні, 19 жовтня 2017 року, під головуванням очільника міста Сергія Анощенка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста. У порядку денному значилося питання, що стосувалося виділення з резервного фонду міста коштів для потреб Кузнецовського міського комунального підприємства на придбання паливно-мастильних матеріалів.

Продовжити