Документ № 157 від 05.08.2016 р. Чинний


УКРАЇНА
КУЗНЕЦОВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

05.08.2016 №157
 
Про проведення конкурсу з визначення забудовника для завершення будівництва об’єкта «Будівництво 9-ти поверхового 104-х квартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщенням у м-ні Будівельників, м.Кузнецовськ»

Розглянувши звернення Рівненського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» від 12.05.2016р.№247, протокол наради по добудові 104-х квартирного житлового будинку з вбудованими прибудованими приміщеннями від 14.04.2016 року, з метою реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2011-2017 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 967, Рівненської обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням Рівненської обласної ради шостого скликання від 21.12.2012р. № 816, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кузнецовської міської ради

                                           

ВИРІШИВ:

1. Провести конкурс з визначення забудовника для завершення  будівництваоб’єкта «Будівництво 9-ти поверхового 104-х квартирного житлового будинку з вбудовано - прибудованими приміщеннями у м-ні Будівельників, м.Кузнецовськ».

2. Створити комісію з проведення конкурсу з визначення забудовника для завершення будівництва об’єкта «Будівництво 9-ти поверхового 104-х квартирного житлового будинку з вбудовано - прибудованими приміщеннями у м-ні Будівельників, м.Кузнецовськ»  та затвердити її персональний склад (додаток 1).

3. Затвердити Порядок проведення конкурсу з визначення забудовника для завершення будівництва об’єкта «Будівництво 9-ти поверхового 104-х квартирного житлового будинку з вбудовано - прибудованими приміщеннями у м-ні Будівельників, м.Кузнецовськ» (додаток 2) та Положення про комісію з проведення конкурсу з визначення забудовника для завершення будівництва об’єкта «Будівництво 9-ти поверхового 104-х квартирного житлового будинку з вбудовано - прибудованими приміщеннями у м-ні Будівельників, м.Кузнецовськ» (додаток 3).

4. Відділу з гуманітарних питань та внутрішньої політики виконавчого комітету Кузнецовської міської ради оприлюднити оголошення про проведення конкурсу з визначення забудовника для завершення будівництва об’єкта «Будівництво 9-ти поверхового 104-х квартирного житлового будинку з вбудовано - прибудованими приміщеннями у м-ні Будівельників, м.Кузнецовськ» не пізніше, ніж за 30 календарних днів до дати проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Кузнецовської міської ради та її виконавчого комітету.

5. Кузнецовська міська рада та виконавчий комітет Кузнецовської міської ради не несе фінансової та юридичної відповідальності за зобов’язання між замовником будівництва -Рівненським РУ Держмолодьжитла та забудовником, переможцем конкурсу.

6. Організацію та контроль за виконання даного рішення покласти на керуючого справами.

 

                           Міський голова                                                 С.АнощенкоВкладення: